Menu


Untitled Document
Ana Sayfa
Hakkımızda
Bilgi Teknolojileri
Yönetim Sistemleri
Hizmetlerimiz
Faaliyet Alanlarımız
Referanslarımız
İnsan Kaynakları
İletişim
Untitled Document
Şirketimiz, 20.07.2007 yılında Analiz Etüt Proje Mühendislik Müşavirlik Taahhüt ve Ticaret Ltd. Şti. ünvanı altında kurulmuş ve yukarıda belirtilen alanlarında hizmet vermektedir.

Analiz Etüt Proje, inşaat şirketleri, imalatçılar, tedarikçiler ve/veya finans kuruluşları ile herhangi bir bağlantısı bulunmayan, tamamen bağımsız , disiplinli bir mühendislik ve müşavirlik şirketidir. Dolayısı ile sadece müşterilerinin menfaatlerine hizmet etmektedir.

Analiz Etüt Proje, faaliyet alanlarında, fizibilite etütlerinden uygulama projelerine kadar geniş bir yelpazede mühendislik ve müşavirlik hizmeti sunmaktadır.

Analiz Etüt Proje, modern yazılımlarla desteklenen geniş bir yerel alan ağına bağlı kişisel bilgisayarlar, yazıcı, tarayıcı, çizici cihazları ile departmanların tüm gereksinimlerini sağlayan ofis içi çok kapsamlı baskı ve çoğaltma hizmetleri veren altyapıya sahiptir.

Analiz Etüt Proje'nin temel hizmet kriterlerinden birisi, kalite, fiyat ve zamanında tamamlama yönlerinden güvenilirliktir ve işlerinin kalitesiyle daima müşterilerinin beklentilerini aşmayı hedeflemektedir.

Analiz Etüt Proje'nin yeterlik sahaları ve hizmetlerindeki kalitesi, günümüz Türkiye'sinde üst düzey mühendislik ve müşavirlik hizmetleri arasında yer almaktadır.


Untitled Document
hakkımızda | bilgi teknolojileri | yönetim sistemleri | hizmetlerimiz | faaliyet alanlarımız | referanslarımız | iletişim